U Subotu “Sajam Mogućnosti” u Kaštelima

„Sajam mogućnosti 2016.“ po prvi puta održati će se i u Kaštelima, a riječ je o o događaju koji se u Hrvatskoj sa Policijskim upravama i školama organizira u sklopu nacionalnog preventivnog programa „Zajedno više možemo“. U ovom slučaju sajam će se održati pod organizacijom Policijske uprave splitsko-dalmatinske i Gradom Kaštela.

U Gradskoj dvorani Sokolana, K. Sućurac, 10. prosinca 2016.g.program sajma započeti će u 10:00h i trajati će do 13:00h. Djeca će tada dobiti priliku upoznati se sa radom različitih kulturno-umjetničkih, sportskih i drugih udruga koje će djeci predstaviti svoje aktivnosti kroz mogućnost odabira određenih sadržaja, da dobiju ideju čime bi se mogli baviti u svoje slobodno vrijeme.
Aktivnosti na sajmu će se odvijati uz zabavnu atmosferu, a uz brojne udruge, društva i sportske klubove, a na sajmu će nazočiti predstavnici Grada, policijski službenici Policijske uprave Splitsko-dalmatinske, Hrvatska gorska služba spašavanja i Gradsko društvo Crvenog križa. Dakako da će i DVD Kaštela sudjelovati na sajmu kroz prezentaciju vatrogasnog poziva i opreme.