Dežurstva

 

RASPORED NOĆNOG DEŽURSTVA (22:00-06:00)

PREZIME I IMEDATUMDAN U TJEDNU
HADROVIĆ SEBASTIJAN22.01.2023.NEDJELJA
VELJAČA BOŽE23.01.2023.PONEDJELJAK
VRTLAR ANTE24.01.2023.UTORAK
VELJAČA LUKA25.01.2023.SRIJEDA
JURIĆ ANTONIO26.01.2023.ČETVRTAK
RADUNIĆ ŠPIRO27.01.2023.PETAK
GRBEŠA IVAN28.01.2023.SUBOTA
JURIĆ ŽELJKO29.01.2023.NEDJELJA
ŠIMIĆ SRĐAN30.01.2023.PONEDJELJAK
BARAĆ MARIN31.01.2023.UTORAK
BUZOV NENAD01.02.2023.SRIJEDA
LUKAS MARIN02.02.2023.ČETVRTAK
SVETINOVIĆ KRUNO03.02.2023.PETAK
MALETIĆ ROKO04.02.2023.SUBOTA
ĆURKOVIĆ TOMISLAV05.02.2023.NEDJELJA
PLEJIĆ PETAR06.02.2023.PONEDJELJAK
PAŠALIĆ TOMISLAV07.02.2023.UTORAK
MUNJIZA TONČI08.02.2023.SRIJEDA
RADUNIĆ ZORAN9.02.2023.ČETVRTAK
BRITVIĆ VINKO10.02.2023.PETAK
BATINA KREŠIMIR11.02.2023.SUBOTA
PETROVIĆ ANTE12.02.2023.NEDJELJA
ČEVANIĆ JURE13.02.2023.PONEDJELJAK
BRALIĆ VLADIMIR14.02.2023.UTORAK
DŽANKO MATEJ15.02.2023.SRIJEDA
PERKOV ZLATKO16.02.2023.ČETVRTAK
RADAČIĆ JOSIP17.02.2023.PETAK
PETROVIĆ IVAN - mirkov18.02.2023.SUBOTA
STIPČIĆ VINKO19.02.2023.NEDJELJA
BOTIĆ IVAN20.02.2023.PONEDJELJAK
JAKELJIĆ STIPE21.02.2023.UTORAK
RADUNIĆ IVICA22.02.2023.SRIJEDA
PENIĆ DINO23.02.2023.ČETVRTAK
BATINA IVAN24.02.2023.PETAK

RASPORED DNEVNOG DEŽURSTVA-JUTRO (06:00-14:00)

PREZIME I IMEDATUMDAN U TJEDNU
MARETIĆ DARKO
POPOVIĆ GORAN
28.01.2023.SUBOTA
ZOKIĆ SREĆKO
ROSO DANIELA
29.01.2023.NEDJELJA
ŠIMLEŠA IGOR
BOTIĆ JOŠKO
04.02.2023.SUBOTA
VELJAČA MARIO
BAŠIĆ MILJENKO
05.02.2023.NEDJELJA
TOPIĆ ŽELJKO
11.02.2023.SUBOTA
VELJAČA IVAN
PRENDJA ANA
12.02.2023. NEDJELJA
ŠĆEPANOVIĆ JAKŠA
PITEŠA BARBARA
18.02.2023.SUBOTA
NINČEVIĆ JURE
VRTLAR PETAR
19.02.2023.NEDJELJA
ŠIMERA DARIO
PETROVIĆ DAMIR
25.02.2023.SUBOTA
ĆURKOVIĆ ŠIME
ŠĆEPANOVIĆ ROBERT
26.02.2023.NEDJELJA
KLIŠMANIĆ MARKO04.03.2023.SUBOTA
LJUBIĆ MARKO
05.03.2023.NEDJELJA
JAKOVAC PETAR
JAKOVAC MARIJA
11.03.2023.SUBOTA

RASPORED DNEVNOG DEŽURSTVA-POPODNE (14:00-22:00)

PREZIME I IMEDATUMDAN U TJEDNU
STUDIN BARE
STUDIN JAKŠA
28.01.2023.SUBOTA
BOŽIĆ MATEO29.01.2023.NEDJELJA
BILAĆ MATE
04.02.2023.SUBOTA
BAŠIĆ NIKOLA

05.02.2023.NEDJELJA
KAPETANOVIĆ LUKA
PETROVIĆ IVAN
11.02.2023.SUBOTA
ŠKORIĆ SAŠA12.02.2023.NEDJELJA
TUZLAK MARIN18.02.2023.SUBOTA
BATURINA ANTE19.02.2023.NEDJELJA
MORNAR IVAN25.02.2023.SUBOTA
RADUNIĆ JOSIP
26.02.2023.NEDJELJA
BEKAVAC DOMAGOJ04.03.2023.SUBOTA
ČULAFIĆ SINIŠA05.03.2023.NEDJELJA
ŽAJA KATARINA11.03.2023.SUBOTA
PRIBUDIĆ SERGIO
12.03.2023.NEDJELJA

Dežurstvo je obaveza svih pripadnika operativne postrojbe DVD-a i u slučaju nemogućnosti dolaska na dežurstvo pravovremeno naći odgovarajuću zamjenu s ove liste i o tome obavijestiti odgovore osobe u DVD-u. Potpuna je odgovornost svakog pojedinog dežurnog za operativnu učinkovitost postrojbe sukladno Zakonu, te cjelokupnu imovinu DVD-a u vrijeme kada je to na ovoj listi naznačeno.

LISTA SE OBJAVLJUJE NA OGLASNOJ PLOČI U VATROGASNOM DOMU I NA INTERNET STRANICI DRUŠTVA I TIME SE SMATRA PRIOPĆENOM