AŽURIRANO – Obavijest o kretanju u DVD-u

Sukladno odluci stožera civilne zaštite grada Kaštela, te zapovjedništva VZG Kaštela

Izriče se zabrana boravka i zadržavanja u prostorijama Društva za sve osim članova Društva.

Prijave spaljivanja vršiti isključivo preko telefona (021/ 230 333).

Od iznimne  je važnosti umanjiti bilo kakvu mogućnost ometanja operativnog rada vatrogasne postrojbe DVD-a te se APELIRA na članove Društva da se pridržavaju uputa i zaštitnih mjera.

Sve daljnje obavijesti bit će objavljivane na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Društva.

[NOVO] 19.03.2020

Sukladno odluci zapovjedništva VZG Kaštela te preporuci stručnih službi, nalaže se;

Članovima Društva da se ne zadržavaju u prostorijama Društva, a operativni članovi Društva će biti pozvani (uzbunjivani) po potrebi. Isključiva je ODGOVORNOST svih nas da vatrogasna postrojba Društva ne bude ometena u radu te da pazimo na svoje zdravlje te zdravlje svojih obitelji.

Dežurstva će se odrađivati po rasporedu, u slučaju spriječenosti reagirati na vrijeme.

03.04.2020. – ODLUKA Glavni vatrogasni zapovjednik: Mjere zaštite od koronavirusa – uputa vatrogasnim organizacijama, zabrana okupljanja u vatrogasnim objektima (1)