[BURZARADA] VATROGASAC (M/Ž)

• Srednja škola 4 godine

Kategorija B

Nije važno

– neposredno sudjeluje na intervencijama

– obavlja poslove zaštite od požara

– obavlja poslove na održavanju tehnike i objekata

– obavlja ostale poslove iz svoje nadležnosti i naloge nadređenih zapovjednika

STRUČNI UVJETI

• strečena kvalifikacija na razini 4.1. ili 4.2. Hrvatskog kvalifikacijskog okvira ili stečena kvalifikacija vatrogasnog smjera (vatrogasac ili vatrogasni tehničar)
  • vozačka dozvola “B” kategorije

OSTALI UVJETI

• posebno zdravstveno stanje i psihička sposobnost za obavljanje vatrogasne djelatnosti
  • propisana razina tjelesne i motoričke sposobnosti

RADNI ODNOS ĆE SE ZASNOVATI UZ PROBNI RAD NA DVA (2) MJESECA

U prijavi na javni natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona, odnosno mobitela te po mogućnosti e-mail adresa) i naziv radnog mjesta na koje se osoba prijavljuje.

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice)
  • presliku svjedodžbe ili diplome
  • uvjerenje o da se ne vodi kazneni postupak
  • presliku vozačke dozvole

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidat će biti pozvan da predoči izvornike.

NAČIN DOSTAVE PRIJAVE ZA NATJEČAJ

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta se podnose osobno na adresu: Dobrovoljno vatrogasno društvo Kaštela, Ivana Danila 21, 21216 Kaštel Stari, sa naznakom „Za javni natječaj“ u roku navedenom u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Prilikom dostave zamolbe obavijetiti zapovjednika na: 091/3931380

Nepotpune i nepravovremene prijave se neće razmatrati.

OBAVJEST

Kandidati prijavljeni na javni natječaj, a koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, trebaju zadovoljiti odgovarajuću razinu znanja, fizičke spremnosti i sposobnosti sukladno kriterijima nužnim za profesionalne vatrogasce o čemu će se provesti testiranje.

Testiranje će se sastojati od:

1. Provjere teorijskog znanja iz vatrogastva

2. Provjera funkcionalnih i motoričkih sposobnosti (prema tablicama K.Coopera)

3. Intervju

(Literatura za pripremu provjere znanja kandidata: Popović, Knežević, Posavec, Župančić, Merćep, Gauš, Blaha., Priručnik za osposobljavanje vatrogasaca, Zagreb: Hrvatska vatrogasna zajednica, 2010.)

Poslodavac

DOBROVOLJNO VATROGASNO DRUŠTVO ‘KAŠTELA’